Rodzaje i koszty dostawy

Większość wysyłek realizujemy za pośrednictwem zaufanych firm kurierskich.

Wszystkie szafy i duże sejfy wysyłane są wyłącznie na paletach. Dotyczy to czasem nawet tych produktów, które ważą mniej niż 30 kg – naszym priorytetem jest, by docierały do klientów nieuszkodzone podczas transportu.

Z uwagi na charakter pracy przewoźników przesyłki paletowe są dostarczane pod wskazany adres, ale nie są wnoszone, czy wwożone do budynków – są jedynie ściągane z samochodu.

Koszt wysyłki na standardowej palecie o wymiarach: 120x80 cm:

- 148,00 zł brutto przy płatności przelewem

- 168,00 zł brutto przy płatności pobraniowej


Przedmioty małe, które nie wymagają wysyłki na palecie, wysyłane są w paczkach kurierskich.

- 14,00 zł brutto przy płatności przelewem

- 24,00 zł brutto przy płatności pobraniowej


Indywidualna wycena transportu

W trosce o jak najekonomiczniejsze gospodarowanie środkami, jakie na zakupy u nas przeznaczają klienci, przy większych zamówieniach oferujemy indywidualną wycenę transportu.

Zamówione produkty są wtedy dostarczane przez naszych pracowników lub siłami zaufanej firmy spedycyjnej. By uzyskać indywidualną wycenę dostawy konieczne jest wskazanie adresu, pod który ma dotrzeć zamówienie (miasto, kod pocztowy)


Darmowa dostawa

Dla zamówień na szafy producenta Malow o łącznej wartości zamówienia powyżej 7000,00 zł netto, proponujemy dostawę ciągnikiem siodłowym z naczepą (TIR).

Jeśli w miejscu dostawy nie ma ograniczeń tonażowych oraz zakazów wjazdu dla pojazdów tego typu, a klient jest w stanie sam zapewnić rozładunek samochodu, koszty transportu nie zostaną naliczone wcale.