Artykuły BHP

Sejfy i meble metalowe Metalkas

Sejfy i meble metalowe Metalkas

Firma Metalkas działa na rynku już 60 lat, dostarczając produkowane przez siebie meble metalowe, sejfy oraz pozostały asortyment aż do 30 krajów na świecie. Metalkas oferuje między innymi meble BHP i biurowe, sejfy, drabiny oraz szafy depozytowe. Wszystkie produkty powstają w nowoczesnym parku maszynowym, gdzie współpracują ze sobą specjaliści z branży metalowej. Sprawia to, że firma Metalkas jest rozpoznawalnym w całej Europie producentem wysokiej jakości szaf do broni, regałów, kasetek na pieniądze oraz wielu innych mebli metalowych. Produkowane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii są solidne, trwałe i mają ciekawy design. Oprócz tego spełniają najwyższe normy jakościowe oraz są zgodne z obowiązującymi przepisami. Wśród produktów firmy Metalkas znaleźć można także apteczki, drabiny, kasy pancerne oraz szafy różnego przeznaczenia. Wykonane z wytrzymałej blachy stalowej meble Metalkas zapewniają bezpieczne, ergonomiczne i higieniczne użytkowanie, pozwalając utrzymać jednolity styl wnętrza.

Sejfy i meble metalowe Metalkas

(1 produkt)
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

1 elementu

 1. Sejf do gabinetu - zamek elektroniczny 2-PR-E Klasa S1
  -20%
  Waga: 27 kg
  Wymiary: 300 x 450 x 380
  2-PR-E/S1
  Sejf do gabinetu - zamek elektroniczny 2-PR-E Klasa S1
  Normalna cena 1 547,34 zł 1 258,00 zł Nasza cena 1 006,40 zł 1 237,87 zł
  W magazynie 0 szt.
  Kolejne sztuki: 4 tgodnie
Ładowanie produktów...
Pokaż więcej produktów

Sejfy i meble metalowe Metalkas

(1 produkt)
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

1 elementu

Bestsellery

Metalkas

Firma Metalkas działa na rynku już ponad 60 lat, a produkowane meble metalowe, sejfy oraz pozostałe produkty dostarcza aż do 30 krajów na świecie. To jeden z niewielu europejskich producentów z tak bogatą ofertą handlową, w skład której wchodzą także meble socjalne i warsztatowe, kasy pancerne, drabiny przemysłowe, a nawet szafy na broń. Szeroki asortyment sprawia, że firma Metalkas jest rozpoznawalną na świecie marką, co potwierdza obecność wielu stacjonarnych salonów sprzedaży w Polsce i za granicą oraz sklepy internetowe. Wśród produktów rzeczonej firmy znaleźć można również szafki szkolne i na klucz, regały metalowe i plastikowe oraz apteczki. Wszystkie produkty odpowiadają najwyższym standardom bezpieczeństwa i jakości, dzięki czemu cieszą się tak wielką popularnością. Zarówno meble warsztatowe, jak i biurowe czy meble BHP są produkowane z wykorzystaniem najnowszej technologii, co przekłada się na ich wytrzymałość i nowoczesny design.

Oferta dla domu i firmy

Biurowe meble metalowe i inne znajdują zastosowanie zarówno w domu, jak i firmie. Pozwalają kompleksowo wyposażyć gabinet, szatnię lub warsztat. Szafę na dokumenty na przykład można postawić tak w domowym, jak i firmowym biurze. W sejfie zmieszczą się nie tylko dokumenty, ale i biżuteria lub pieniądze. Apteczka z kolei jest obowiązkowym elementem w każdym obiekcie. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie szafy depozytowe, skrzynki pocztowe, kasetki metalowe oraz pozostałe produkty powstają w nowoczesnym parku maszynowym, gdzie współpracują ze sobą specjaliści z branży metalowej. Dzięki temu oferowane przez firmę Metalkas meble spełniają najwyższe normy jakościowe oraz są zgodne z obowiązującymi przepisami. Meble socjalne, w tym szafy BHP i gospodarcze, posiadają niezbędne atesty i z powodzeniem mogą być wykorzystywane w stołówkach, szatniach, halach i magazynach. Sejfy hotelowe, gabinetowe i szafy do broni posiadają natomiast wymaganą klasę bezpieczeństwa, dzięki czemu można w nich legalnie i bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty.