Okres świąteczny to w wielu warsztatach najgorętszy czas w roku. Wzmożony ruch, duża liczba zamówień i pośpiech, sprawiają, że w niejednym miejscu pracy zapanował chaos. Jak go okiełznać? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne, wystarczy dobry plan i konsekwencja, aby nowy rok rozpocząć w uporządkowanym otoczeniu.

Stół warsztatowy – mebel do zadań specjalnych

Solidność i wytrzymałość stołów warsztatowych sprawiła, że wyparły one z zakładów pracy wysłużone biurka i chwiejne stoły. Jest to niewątpliwie inwestycja na lata, a powiedzieć to o współczesnych meblach można coraz rzadziej. Większość produktów dostępnych w wielkich sieciach niestety ma określoną przydatność, można nawet stwierdzić, że jest to asortyment jednorazowy. Inaczej jednak ma się sprawa ze stołem warsztatowym , który może nawet popracuje dłużej, niż niejeden pracownik.

Porządek to podstawa

W dawnych czasach mistrz zakładowy uczył swoich podopiecznych, że każdy dzień powinien zakończyć się uprzątnięciem miejsca pracy i odłożeniem narzędzi na swoje miejsce. Niejeden ze starszych pracowników z pewnością pamięta burę, którą dostał za zgubienie młotka lub dobrego śrubokręta. Stoły warsztatowe poniekąd utrwalają dobre zwyczaje, umożliwiając magazynowanie w ich zakamarkach niezliczoną liczbę drobnych elementów, np. śrubek lub nakrętek oraz większych narzędzi – wiertarek, wkrętarek czy szczypiec. Odpowiednio rozmieszczone szufladki, pozwalają na łatwy dostęp do zawartości każdej z nich.

Stół warsztatowy – niejedno ma imię

W naszym asortymencie można znaleźć zarówno stoły warsztatowe w pełni metalowe, jak i te
o drewnianym blacie. Dostępne są one w 16 podstawowych kolorach, dzięki czemu z łatwością będzie można je dopasować do wyposażenia warsztatu. Spełnią oczekiwania każdego ślusarza, mechanika  lub przedstawiciela innych zawodów. Sprawdzą się także w garażu amatora – majsterkowicza, który ceni sobie niezawodny sprzęt. Dzięki nim w miejscu pracy będzie można w łatwy zapanować nad chaosem i szybkow prowadzić w życie noworoczne postanowienia dotyczące utrzymywania porządku.