Własny sejf elektroniczny – to tylko z pozoru brzmi ekstrawagancko. Większość osób zastanawia się, czy w ogóle posiada jakiekolwiek przedmioty, które można w nim umieścić. Tymczasem przechowujemy wiele skarbów o wartości zarówno materialnej, jak i sentymentalnej. Warto zabezpieczyć je przed czynnikami zewnętrznymi oraz ewentualnymi kradzieżami. Z pomocą przychodzi wówczas system zabezpieczeń i przechowywania najwyższej jakości. Obecnie sejfy wcale nie muszą być wielkimi i masywnymi szafami, zajmującymi pół pomieszczenia. Możemy zdecydować się na zakup niewielkiego sejfu, który sprawdzi się równie dobrze w przypadku niewielkich przedmiotów czy dokumentów. Warto zainwestować w dobry sejf elektroniczny, by chronić swoje kosztowności. Nawet jeśli myślą Państwo, że Waszym mieniem nikt by się nie zainteresował, to solidny sejf jest także ochroną, na przykład przed pożarem. Takie sytuacje w życiu ciężko jest przewidzieć, dlatego warto się przed nimi w jakimś stopniu zabezpieczyć.

Sejf elektroniczny sprawdzi się wszędzie

Gdzie możemy zainstalować taki sejf? Wszędzie tam, gdzie nasze przedmioty potrzebują ochrony. Dlatego możemy ustawić sejf elektroniczny w domu lub w pracy. W pierwszym przypadku chronimy zwykle biżuterię, pieniądze i kosztowne przedmioty, ale możemy przechowywać w nim także ważne dokumenty. W pracy sejf elektroniczny będzie świetnym rozwiązaniem w przypadku konieczności ochrony cennych przedmiotów oraz wrażliwych danych. To także rozwiązanie przy przechowywaniu gotówki. Coraz więcej hoteli gwarantuje w standardzie sejf elektroniczny umożliwiający zdeponowanie na czas wyjazdu elektroniki, biżuterii czy pieniędzy. W ten sposób zabezpieczamy się na wypadek włamania czy dostania do środka niepowołanych osób. Warto zastosować takie rozwiązanie we własnym domu, by móc spokojnie opuszczać go bez obaw o najcenniejsze przedmioty.

Zabezpieczenia w biurach i hotelach

Warto dbać o bezpieczeństwo ważnych przedmiotów również w biurach i hotelach. W tych drugich coraz większym standardem staje się wyposażanie pokojów gości lub chociaż recepcji w sejf elektroniczny. Dzięki temu zarówno pracownicy, jak i odwiedzający hotel, czują się bezpieczniej. Automatycznie hotel zyskuje w oczach wielu osób. Nikt nie chce ryzykować, zostawiając kosztowne rzeczy w pokoju, bez opieki, w trakcie gdy będzie na przykład zwiedzał okolicę. Lepiej jest oddać ważne przedmioty do depozytu w recepcji albo zostawić w pokojowym sejfie. Poza tym w biurach także potrzebna jest ochrona pieniędzy, ważnym dokumentów i innych rzeczy, które nie powinny wpaść w niepowołane ręce. Sejf elektroniczny sprawdza się tu doskonale.

Sejf elektroniczny to najwygodniejsze i zarazem najbezpieczniejsze rozwiązanie

W ofercie firmy TEO znaleźć można poszczególne modele różniące się swoim właściwościami, ale jedno jest pewne – są one wykonane z najwyższej jakości materiałów. Sejf elektroniczny nie wymaga posiadania kluczyka, dzięki czemu nie zachodzi obawa o zgubienie niewielkiego przedmiotu. Mechanizm zabezpieczający opiera się o podanie kodu numerycznego oraz przekręcenie pokrętła. Możemy wybierać w przedziale 4 – 8 cyfr, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed odgadnięciem. Ponadto sejf elektroniczny jest wyposażony w specjalną konstrukcję, która uniemożliwia otworzenie go również po uderzeniu. Jest zarazem niezawodny i wygodny, bowiem dzięki niewielkim rozmiarom i klasycznemu designowi będzie pasował niemal w każdym wnętrzu. Warto zabezpieczać swoje cenne przedmioty zamiast zatruwać sobie spokój podczas dłuższej nieobecności w domu i denerwować się podczas urlopu czy delegacji.

Produkt - sejf elektroniczny:

Sejf elektroniczny

SEJF PODSTAWOWY KOMPAKTOWY YALE