Nowa kolekcja sejfów Yale została zaprojektowana w taki sposób, by sejfy te były jeszcze mocniejsze, bardziej niezawodne, łatwiejsze w montażu i trudniejsze do rozbicia. Przy projektowaniu pamiętano, że sejfy te mają również dobrze wyglądać. Dzięki przechowywaniu w sejfie przedmiotów takich jak paszporty, dokumenty, świadectwa urodzenia, karty kredytowe, gotówka czy klucze nie mamy problemów z ich znalezieniem. A na koniec można stwierdzić, że sejf jest idealną kryjówką dla rzeczy, których się nie da zastąpić lub które są dla nas bezcenne.

Czy sejf domowy zapewni ochronę oszczędnościom?

Każdy z nas posiada cenne przedmioty – może być to biżuteria, pieniądze czy dokumenty, ale często są to również rzeczy o dużej wartości sentymentalnej, a niewielkiej rynkowej. Niezależnie od rodzaju naszych skarbów zależy nam przede wszystkim na ich ochronie – w jaki sposób możemy to zrobić? Czasy, w których kosztowności chowało się w skrytkach pod materacem czy w książkach odeszły bezpowrotnie. Zamiast zakopywać złoto w ogródku za domem lepiej postawić na profesjonalny sejf domowy: to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności. Dzięki specjalnemu mechanizmowi ryglującemu bez obaw możemy wyjechać na wakacje i pozostawić nasze oszczędności w domu. Elektroniczny zamek jest prosty w obsłudze i pozwala niezauważalnie wprowadzić kod otwierający. Dzięki specjalnym funkcjom mamy możliwość przeprogramowania sejfu tak, by jak najlepiej odpowiadał naszym wymaganiom. System informacji o stanie baterii pozwoli uniknąć sytuacji, w której nie możemy dostać się do naszych cennych przedmiotów z powodu jej rozładowania.

Bezpieczeństwo i nowoczesny design sejfów

Obecnie posiadanie sejfu domowego przestaje być ekstrawagancją, a staje się standardem. Nie warto ryzykować utraty oszczędności czy ważnych dla nas przedmiotów. O ile bowiem pieniądze możemy zarobić ponownie, to jednak część pamiątek rodzinnych czy biżuterii bądź inne sentymentalne przedmioty bywają w przypadku kradzieży czy zniszczenia niemal nie do odzyskania. Postawmy na połączenie bezpieczeństwa, jakości i nowoczesnego designu, by móc bez obaw opuszczać swój dom na krócej lub dłużej.

Ile kosztuje sejf domowy?

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem sejfu, to na pewno chcesz wiedzieć, ile taki schowek kosztuje. Wbrew pozorom nie musi on być dużym wydatkiem. Najprostsze sejfy można kupić już w cenie poniżej dwustu złotych. Zapewne nie jest to wielka kwota, biorąc pod uwagę fakt, że zazwyczaj sejf domowy jest ochroną dla przedmiotów o znacznie większej wartości. Oczywiście, są też produkty droższe, bardziej zaawansowane, kosztujące na przykład dwa tysiące złotych. Cena bowiem różni się w zależności od użytych materiałów, od marki czy kosztów produkcji. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, co zapewni mu ochronę i design, jakich oczekuje. Różne rodzaje sejfów Na rynku można znaleźć bardzo różnorodne produkty. Sejf domowy montowany w ścianie, to nie jedyna możliwość. Dostępne są również specjalne skrytki podłogowe o kształcie rurowym. Sejfy mogą różnić się także zamknięciem. Jedne posiadają elektroniczny zamek, inne są zakluczane. Tak naprawdę wybór zależy od osobistych upodobań, bowiem każdy dostępny sejf domowy, który wykonano z solidnych komponentów, zapewnia solidną ochronę przed włamaniem.

Produkt - sejf domowy:

Sejf domowy

SEJF DOMOWY