1. Jakie meble najlepsze do przechowywania?

  Jakie meble najlepsze do przechowywania?

  Meble do przechowywania dokumentów to kluczowe wyposażenie biura. Umieszcza się w nich bardziej i mniej ważne dokumenty, w tym umowy, projekty i tym podobne. Oczywiście część dokumentacji spokojnie można schować w biurkowych szufladach. Nie będzie kłopotu, by znaleźć na nie miejsce. Czasem jednak potrzebna jest trochę większa powierzchnia do przechowywania.

  Czytaj więcej »
 2. Ile wytrzymają ognioodporne meble?

  Ile wytrzymają ognioodporne meble?

  Przechowywanie dokumentów w wersji papierowej oraz elektronicznej to podstawa w funkcjonowaniu przedsiębiorstw. Także w domowych warunkach często zdarza się posiadać dokumentację, która z wielu powodów jest wyjątkowo cenna. Polisy, akty własności i tym podobne dokumenty warto przechowywać w bardzo bezpiecznym miejscu.
  Czytaj więcej »
 3. Ścianki warsztatowe w przydomowym warsztacie

  Ścianki warsztatowe w przydomowym warsztacie

  Każdy mężczyzna w swojej piwnicy czy garażu posiada zestaw narzędzi niezbędnych do drobnych naprawczych prac domowych. Tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na przydomowy i w pełni wyposażony warsztat. Jeśli marzysz o przydomowym warsztacie, podpowiadamy w jaki sposób przechowywać narzędzia utrzymując ład i porządek!
  Czytaj więcej »
 4. Jak zabezpieczyć piwnicę w starszym budynku?

  Jak zabezpieczyć piwnicę w starszym budynku?

  Piwnica jest świetnym miejscem na przechowanie różnych sprzętów i przedmiotów, których nie używamy na co dzień. Niezależnie od tego, czy żyjemy w domu czy w mieszkaniu – piwnica zasługuje na odpowiednie zabezpieczenie przed włamywaczami. Gdy magazynujemy tam wartościowe wyposażenie, tym bardziej powinniśmy pomyśleć o jej właściwej ochronie.
  Czytaj więcej »
 5. Zamki do drzwi szklanych i mebli metalowych

  Zamki do drzwi szklanych i mebli metalowych

  Każdy rodzaj mebla i drzwi wykorzystywany w firmach wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. Nieważne, czy chodzi o szklane drzwi wewnątrz biurowca, czy o metalową szafkę na klucze lub szufladę z aktami. Bezpieczeństwo danych osobowych i mienia zawsze jest kwestią pierwszorzędną.
  Czytaj więcej »
 6. Wrzutnia bankowa – bezpieczne depozyty nawet nocą

  Wrzutnia bankowa – bezpieczne depozyty nawet nocą

  Nie wszystkie przedsiębiorstwa zajmują się składaniem depozytów pieniężnych za dnia. W wielu wypadkach zdarza się, że czynność tę wykonuje się nocą. W takich sytuacjach często, zamiast tradycyjnego sejfu, wybiera się wrzutnię bankową, zwaną też wrzutnią nocną. Jest to, najprościej rzecz ujmując, sejf ze specjalnym rękawem wrzutowym.
  Czytaj więcej »
 7. Stoły konferencyjne – wygoda, funkcjonalność, design

  Stoły konferencyjne – wygoda, funkcjonalność, design

  Sala konferencyjna to serce każdej firmy. To właśnie w tym pomieszczeniu zapadają kluczowe decyzje dotyczące najbliższych projektów, to tutaj podsumowuje się osiągnięcia działów i poszczególnych pracowników, tutaj, w burzy mózgów, rodzą się nowe pomysły i kierunki rozwoju.
  Czytaj więcej »
 8. Zamontuj w domu sejf. Poczujesz się bezpieczniej

  Zamontuj w domu sejf. Poczujesz się bezpieczniej

  Większość z nas przechowuje w domach cenne przedmioty – biżuterię, wartościowe rodzinne pamiątki, ważne dokumenty, istotne informacje zapisane na nośnikach elektronicznych. Jednak wciąż nieliczni myślą o ich należytym zabezpieczeniu, czyli o wyposażeniu domu w sejf.
  Czytaj więcej »
 9. Stoły warsztatowe – funkcjonalność i wygoda

  Stoły warsztatowe – funkcjonalność i wygoda

  Stoły warsztatowe to niezbędne wyposażenie nie tylko warsztatów, ale również pomieszczeń gospodarczych czy miejsc, w których odbywa się montaż lub naprawa. Doskonale sprawdzają się także w stolarniach, punktach naprawy czy na halach montażowych i produkcyjnych.
  Czytaj więcej »
 10. Inteligentne meble biurowe - czy to możliwe?

  Inteligentne meble biurowe - czy to możliwe?

  Każda firma, która troszczy się o pozytywny odbiór swojej oferty, stara się, aby oferowane przez nią produkty były nie tylko najwyższej jakości, ale również ułatwiały życie użytkownikom.
  Czytaj więcej »
 11. Zabezpiecz klucze, a wprowadzisz spokój do firmy

  Zabezpiecz klucze, a wprowadzisz spokój do firmy

  Nie ulega wątpliwości, że klucze do pomieszczeń w firmie, w których znajdują się np. poufne dane lub drogi sprzęt, powinny być przechowywane w sposób, który gwarantuje łatwy dostęp do nich uprawnionym użytkownikom i jednocześnie zabezpiecza je przed trafieniem w niepowołane ręce.
  Czytaj więcej »
 12. Doskonałe warunki do nauki? Zadbaj o odpowiednie meble szkolne!

  Doskonałe warunki do nauki? Zadbaj o odpowiednie meble szkolne!

  W jaki sposób sprawić, by dzieci polubiły chodzenie do szkoły? Najważniejsza jest oczywiście atmosfera podczas zajęć, jednak przyjazne otoczenie ma w tym wypadku również duże znaczenie. Szkoła przystosowana do potrzeb dzieci powinna z jednej strony być wygodna i wyposażona we wszystkie potrzebne meble oraz udogodnienia, z drugiej natomiast – kolorowa i przyjazna.
  Czytaj więcej »
 13. BEZPIECZNY SEJF NA RODZINNE SKARBY

  BEZPIECZNY SEJF NA RODZINNE SKARBY

  Szukasz sposobu na zabezpieczenie rodzinnych kosztowności, ważnych dokumentów czy biżuterii? Najlepszym rozwiązaniem będzie sejf! Najczęściej spotkać je można w pokojach hotelowych oraz biurach, to jednak coraz częściej pojawiają się także w domach prywatnych.
  Czytaj więcej »
 14. Bezpieczeństwo w Twoim domu

  Bezpieczeństwo w Twoim domu

  Poczucie bezpieczeństwa we własnym domu to jeden z czynników wpływających na nasze samopoczucie. O spokój i beztroskie korzystanie z życia we własnych czterech ścianach trzeba jednak odpowiednio się zatroszczyć. Bezpieczeństwo w domu można sobie zapewnić na kilka sposobów. Przykładem mogą być drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne lub alarm.
  Czytaj więcej »
 15. Nowoczesne wnętrze biura

  Nowoczesne wnętrze biura

  Wnętrze biura jest wizytówką firmy. Dlatego wiele przedsiębiorstw stawia na oryginalny design, aby wzbudzić u swoich klientów pozytywne odczucia estetyczne. Oceniamy oczami, dlatego poczucie smaku i gust w aranżacji wnętrz mają ogromny wpływ na tzw. pierwsze wrażenie. Dobrze urządzone, stylowe i funkcjonalne wnętrza sprzyjają bowiem dobrej atmosferze pracy.

  Czytaj więcej »
 16. SEJF OGNIOODPORNY – OGNIOTRWAŁY

  SEJF OGNIOODPORNY – OGNIOTRWAŁY

  Skuteczne zabezpieczenie cennych przedmiotów, dokumentów oraz gotówki to bardzo istotna kwestia. Dotyczy ona nie tylko przedsiębiorców, ale również osób, które przechowują wartościowe rzeczy w swoim domu. Warto zadbać o przedmioty, które są dla nas szczególnie cenne i umieścić je w sejfie. Dzięki temu można być spokojnym o swój dobytek.
  Czytaj więcej »
 17. Sejf ścienny

  Sejf ścienny

  Coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie w swoim domu lub biurze specjalnego sejfu ściennego. Posiadając tego typu produkt nie muszą Państwo dłużej martwić się o utracenie cennych przedmiotów, biżuterii czy zaoszczędzonej gotówki. Jeśli interesuje Państwa podobne rozwiązanie, zalecamy podjęcie decyzji o jego zakupie już przy planowaniu remontu czy inwestycji budowlanej. Dzięki temu montaż będzie dużo łatwiejszy.
  Czytaj więcej »
 18. Sejf na broń

  Sejf na broń

  Sejfy na broń MLB i SLB przeznaczone są do przechowywania każdego rodzaju broni długiej, amunicji oraz innych akcesoriów związanych z bronią palną. Sejfy standardowo są wyposażone w pojemniki na amunicję i uchwyty na wyciory.
  Czytaj więcej »
 19. Sejf wrzutowy

  Sejf wrzutowy

  Antynapadowe sejfy kasjerskie sprawdzają się w wielu miejscach. Mogą być używane m.in. na stanowiskach kasowych, w pokojach hotelowych i prywatnych mieszkaniach, skutecznie zabezpieczając gotówkę oraz cenne kosztowności i dokumenty. Oferujemy nowoczesne sejfy kasjerskie marki Konsmetal, w których obecna jest wrzutnia bankowa zabezpieczająca przed kradzieżą.
  Czytaj więcej »
 20. Sejf domowy

  Sejf domowy

  Nowa kolekcja sejfów Yale została zaprojektowana w taki sposób, by sejfy te były jeszcze mocniejsze, bardziej niezawodne, łatwiejsze w montażu i trudniejsze do rozbicia. Przy projektowaniu pamiętano, że sejfy te mają również dobrze wyglądać. Dzięki przechowywaniu w sejfie przedmiotów takich jak paszporty, dokumenty, świadectwa urodzenia, karty kredytowe, gotówka czy klucze nie mamy problemów z ich znalezieniem. A na koniec można stwierdzić, że sejf jest idealną kryjówką dla rzeczy, których się nie da zastąpić lub które są dla nas bezcenne.
  Czytaj więcej »
 21. Sejf depozytowy

  Sejf depozytowy

  Sejf na klucze jest jednym z najpopularniejszych rodzajów sejfów. Sejf na klucze stosowany jest we wszystkich miejscach, w których wymagane jest ograniczenie dostępu do kluczy osobom trzecim. Oferowane przez nas sejfy marki Yale zostały przystosowane na 100 kluczy (YKB/550/DB1) oraz 48 kluczy (YKB/365/DB1). Model na 100 kluczy ma 10 przestawnych listw, natomiast sejf na 48 kluczy 4 przestawne listwy z haczykami i numerkami, na których zawiesza się różnej wielkości klucze.
  Czytaj więcej »
 22. Sejf elektroniczny

  Sejf elektroniczny

  Własny sejf elektroniczny – to tylko z pozoru brzmi ekstrawagancko. Większość osób zastanawia się, czy w ogóle posiada jakiekolwiek przedmioty, które można w nim umieścić. Tymczasem posiadamy wiele skarbów o wartości zarówno materialnej, jak i sentymentalnej. Warto zabezpieczyć je przed czynnikami zewnętrznymi oraz ewentualnymi kradzieżami. Z pomocą przychodzi wówczas system zabezpieczeń i przechowywania najwyższej jakości. Obecnie sejfy wcale nie muszą być wielkimi i masywnymi szafami zajmującymi pół pomieszczenia. Możemy zdecydować się na zakup niewielkiego sejfu, który sprawdzi się równie dobrze w przypadku niewielkich przedmiotów czy dokumentów.

  Czytaj więcej »
 23. Sejf bankowy

  Sejf bankowy

  Pojawienie się gotówki zawsze oznacza ryzyko kradzieży, niezależnie czy mowa jest o transakcjach, czy też deponowaniu. Aby zapewnić bezpieczeństwo środków należy postawić na niezawodny sprzęt, a w tym wypadku przede wszystkim dobry sejf bankowy.

  Czytaj więcej »
 24. SEJF HOTELOWY – BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS WYJAZDU

  SEJF HOTELOWY – BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS WYJAZDU

  Coraz częściej podróżujemy nie tylko w ramach urlopu, ale również służbowo. Weekendowe wyjazdy w delegacje do Londynu czy Paryża przestały już dziwić. Formalny charakter takich wizyt wiąże się często z udziałem w bankietach, uroczystych kolacjach czy ważnych spotkaniach biznesowych.

  Czytaj więcej »
 25. Sejf biurowy – funkcjonalny element wyposażenia

  Sejf biurowy – funkcjonalny element wyposażenia

  Wygodne, funkcjonalne i eleganckie meble biurowe to standardowe wyposażenie pomieszczeń do pracy. Staramy się wyposażyć biuro lub gabinet w biurka, szafy i krzesła, by zyskać przestrzeń do przechowywania oraz komfortowe stanowiska pracy dla pracowników.
  Czytaj więcej »
 26. Sejf gabinetowy

  Sejf gabinetowy

  Na jaki model sejfu najlepiej się zdecydować? Przede wszystkim należy odpowiedzieć sobie na pytanie, do czego potrzebny jest nam sejf gabinetowy. Czy będziemy w nim przechowywać głównie klucze i drobne przedmioty, broń czy też dokumentację?

  Czytaj więcej »