1. Wózki na tablety

  Wózki na tablety

  Urządzenia mobilne są obecnie jednym z najpopularniejszych rozwiązań, jeśli chodzi o pracę lub perspektywę użytkową. Tablet to często używane urządzenie, czasami częściej niż laptop. Jest zdecydowanie bardziej poręczny niż komputery przenośny i bardziej praktyczny, jeśli chodzi o np. dokonywanie audytów – można go ze sobą przenosić, a także odznaczać wszystko za pomocą palca, a nie myszki.

  Czytaj więcej »
 2. Meble metalowe - czy wiesz jak wyposażyć swoją firmę na lata?

  Meble metalowe - czy wiesz jak wyposażyć swoją firmę na lata?

  Wybór odpowiedniego sprzętu do przedsiębiorstwa nie jest łatwym zadaniem. Prędzej czy później przyjdzie nam stanąć przed pytaniem z czego powinno być wykonane wyposażenie biurowe. Pierwsze na myśl przychodzą bardzo oczywiste - tradycyjne meble z drewna. Jednak prawda jest taka, że nie nadają się one do wieloletniego użytkowania w przestrzeni biurowej.

  Czytaj więcej »
 3. Szafy stojące na laptopy - stacjonarna alternatywa dla wersji mobilnych

  Szafy stojące na laptopy - stacjonarna alternatywa dla wersji mobilnych

  Wielu producentów i menedżerów zastanawia się, co lepiej sprawdzi się w przypadku ich firmy. Wybór wydaje się być prosty. Postawmy na szafki mobilne na laptopy! Jednak taka decyzja jest tylko pozornie oczywista. Dlaczego? Z tego względu, że są one zdecydowanie droższe, a nie zawsze faktycznie znajdą zastosowanie w przypadku każdej powierzchni. Budynki różnią się od siebie wykończeniem powierzchni i metrażem i nie zawsze kółeczka w takich szafkach się sprawdzą. Dlatego o wiele bezpieczniejszym wyjściem będzie inwestycja stacjonarne szafki na laptopy.

  Czytaj więcej »
 4. Meble biurowe - efektywność i ergonomia pracy w biurze

  Meble biurowe - efektywność i ergonomia pracy w biurze

  Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek co tak naprawdę wpływa w 65% na rezultaty pracy Twojej i reszty pracowników? Odpowiednio zaplanowana ergonomia pracy. Pytanie jednak, jak o nią zadbać we właściwy sposób? Podstawą jest odpowiednie zaplanowanie przestrzeni pracowniczej. Jednak nie tylko pod kątem zakupu wyposażenia. Ważny jest jakie konkretnie ono będzie i czy umożliwi ona każdemu pracownikowi dopasowanie stanowiska pracy do jego preferencji i potrzeb.

  Czytaj więcej »
 5. Szafy lekarskie - fundament prywatnej praktyki

  Szafy lekarskie - fundament prywatnej praktyki

  Każdy lekarz specjalista dąży do tego, aby pacjent w jego przychodni mógł poczuć się komfortowo. W trakcie wizyty niełatwo o stworzenie odpowiedniego wrażenia i wie o tym każdy, kto prowadzi prywatną praktykę. Co można zrobić? Warto zadbać przede wszystkim o odpowiednie wyposażenie wnętrz. Jak zapewnić klientom poczucie bezpieczeństwa i wrażenie, że znajdują się w rękach specjalisty? Zakupić szafy lekarskie i inne dedykowane meble medyczne. To dość proste i oczywiste.

  Czytaj więcej »
 6. Dlaczego odpowiednie szafy na laptopy to podstawa w firmie?

  Dlaczego odpowiednie szafy na laptopy to podstawa w firmie?

  Jeśli Twoi pracownicy korzystają z urządzeń mobilnych lub komputerów przenośnych wyłącznie na terenie zakładu, to z pewnością niezbędne będzie zagospodarowanie odpowiedniej przestrzeni pod ich przechowywanie. Szafy na laptopy to wielofunkcyjne meble biurowe, które pozwalają zamknąć na klucz sprzęt firmowy. Ponadto można je wykorzystać również do przetrzymywania telefonów lub dowolnego sprzętu, który nie powinien być dostępny dla osób trzecich. Należy się również zastanowić, w jakiej formie szafy na laptopy okażą się najbardziej przydatne. Można bowiem zdecydować się na wersje stacjonarne lub mobilne, w postaci np. wózków na komputery przenośne. W tym wypadku warto dokładnie rozważyć, które okażą się najbardziej funkcjonalne w przypadku danego przedsiębiorstwa.

  Czytaj więcej »
 7. Dlaczego szafki śniadaniowe stanowią istotny element wyposażenia firmy?

  Dlaczego szafki śniadaniowe stanowią istotny element wyposażenia firmy?

  Meble z przeznaczeniem socjalnym są świetnym pomysłem dla wielu placówek publicznych i prywatnych. Meble socjalne są podstawowym wyposażeniem stołówek, firm, pomieszczeń pracowniczych, jadalni oraz bufetów. Szczególnie dobrze w tym aspekcie spisuje się seria szafek śniadaniowych firmy Malow. Producent jest renomowanym dystrybutorem mebli metalowych.

  Czytaj więcej »
 8. Jak zabezpieczyć komputer przemysłowy?

  Jak zabezpieczyć komputer przemysłowy?

  Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak niebezpieczne dla elektroniki bywa środowisko przemysłowe. Bezpieczne korzystanie z sprzętu w halach fabrycznych bądź zakładach wymaga odpowiednich rozwiązań. W przeciwnym wypadku bardzo często urządzenia elektroniczne ulegają uszkodzeniu w kontakcie z wilgocią, pyłem, opiłkami, a także wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. Sprzęt należy odpowiednio zabezpieczyć przed warunkami w środowisku pracy. Absolutną podstawą jest zakup mebli metalowych, mebli komputerowych, a także przede wszystkim głównej szafy na komputer przemysłowy.

   

  Czytaj więcej »
 9. Szafy kartotekowe - jak prawidłowo przechowywać dokumenty w firmie

  Szafy kartotekowe - jak prawidłowo przechowywać dokumenty w firmie

  Sposób przechowywania dokumentacji wpływa w znaczący sposób na podstawowe procedury w każdym przedsiębiorstwie. Wymaga tego sprawny proces zarządzania zasobami ludzkimi, a także optymalizacja efektywności pracy na terenie firmy. Wszelka dokumentacja obecna na terenie firmy musi być odpowiednio zabezpieczona przed dostępem osób trzecich. Jednak sposób przechowywania nie może generować problemów w wypełnianiu własnych obowiązków. W tym wypadku rozwiązaniem może być szafa na dokumenty zamykana na klucz lub elektronicznie. Jak dobrać odpowiednią? Dlaczego dane osobowe muszą podlegać szczególnej ochronie? Tego dowiesz się właśnie tutaj!

  Czytaj więcej »
 10. Meble metalowe a współczesne trendy aranżacyjne

  Meble metalowe a współczesne trendy aranżacyjne

  Czy meble metalowe są modne? Być może nigdy się nad tym nie zastanawiałeś, jednak jeśli jesteś przedsiębiorcą, który szuka nowoczesnych rozwiązań, powinieneś wiedzieć, co „w trawie piszczy”. Dzisiaj wystrój przestrzeni pracowniczej to wizytówka firmy i jako właściciel musisz zdawać sobie sprawę, że to, jak urządzisz hol, recepcję czy pomieszczenia biurowe dużo mówi o Tobie i Twoim biznesie. Wpływa na standard przedsiębiorstwa, podnosi komfort pracowników i przyciąga (lub odstrasza) klientów. Co zatem zrobić? Wyposażyć firmę w funkcjonalne i jednocześnie będące trendy meble metalowe. Z poniższego artykułu dowiesz się, jak zrobić to ze smakiem i przekonasz, że rok 2020 to czas stalowych aranżacji.

  Czytaj więcej »
 11. W jaki sposób odpowiednie meble biurowe optymalizują pracę w biurze?

  W jaki sposób odpowiednie meble biurowe optymalizują pracę w biurze?

  W pracy spędzamy przynajmniej kilka godzin dziennie. W perspektywie tygodnia jest to znaczna część naszego czasu. Z tego względu wyposażenie przeznaczone do pracy biurowej powinno być wygodne i dobrej jakości. Dlaczego? Komfortowe meble biurowe mogą istotnie wpływać na efektywność. Wygodne fotele biurowe i krzesła ułatwiają znacznie skupienie się na wykonywanej czynności. W przypadku siedzisk gorszej jakości pracownicy robią częstsze przerwy, aby ulżyć plecom i zdrętwiałym kończynom.

  Czytaj więcej »
 12. Szafki na laptopy i inne akcesoria do notebooków

  Szafki na laptopy i inne akcesoria do notebooków

  Nieważne, czy w domu, czy w biurze – jeśli posiadasz kilka laptopów i/lub tabletów, warto zainwestować w szafki na laptopy i inne akcesoria dedykowane dla urządzeń elektronicznych tego typu. Myślisz sobie – kogo stać na kilka notebooków? Otóż nie musi wcale chodzić o 20 (choć w przypadku firm to możliwe) laptopów. Posiadając nawet dwa notebooki i dwa tablety, należy zadbać o ich właściwe przechowywanie.
  Czytaj więcej »
 13. Stoliki chirurgiczne – co powinieneś o nich wiedzieć?

  Stoliki chirurgiczne – co powinieneś o nich wiedzieć?

  Jeśli jesteś lekarzem i właśnie zamierzasz otworzyć gabinet prywatny, musisz pomyśleć o odpowiednim wyposażeniu. Z pewnością wiesz, że wybrane przez Ciebie meble metalowe muszą spełniać określone normy higieniczne i sanitarne. W przypadku stolika zabiegowego ważny jest materiał wykonania. Musi to być kwasoodporna stal nierdzewna, malowana lub chromowana. Przy zakupie zwróć koniecznie uwagę, czy stolik medyczny posiada wymagany przez prawo certyfikat. Nigdy też nie kupuj przysłowiowego „kota w worku” – postaw na sprawdzonego i renomowanego producenta, który specjalizuje się w produkcji mebli medycznych. Wszystko na temat stolików chirurgicznych do instrumentowania znajdziesz w poniższym artykule.
  Czytaj więcej »
 14. Szafy ubraniowe, skrytkowe i inne – skąd bierze się popularność mebli metalowych?

  Szafy ubraniowe, skrytkowe i inne – skąd bierze się popularność mebli metalowych?

  Meble metalowe, w tym szafy typu L, szafki śniadaniowe i inne, cieszą się coraz większą popularnością. Szczególnie dotyczy to produktów polskiego producenta mebli metalowych – firmy Malow. Wiele przedsiębiorstw i instytucji wymienia stare meble drewniane na nowoczesne modele z blachy stalowej, które cechuje trwałość, solidna konstrukcja i niebanalny design. Jednak to nie jedyne powody, dla których meble metalowe wypierają te wykonane z plastiku, czy innego materiału. Zachęcamy do lektury poniższego artykułu, w którym nie tylko wyjaśniamy fenomen metalowych mebli Malow, ale także przyglądamy się najpopularniejszym produktom z tego działu.

  Czytaj więcej »
 15. Meble warsztatowe – jak samodzielnie zrobić stół i regał do garażu?

  Meble warsztatowe – jak samodzielnie zrobić stół i regał do garażu?

  Każda domowa pracownia powinna być wyposażona w meble warsztatowe, takie jak stół roboczy, szuflada na narzędzia czy regał do garażu. Dlaczego? Ponieważ sprawiają, że majsterkowanie staje się wygodniejsze i wszystko ma swoje miejsce. Ścianka warsztatowa, pojemniki narzędziowe – te i inne akcesoria usprawniają pracę i czynią Twój warsztat iście profesjonalnym. Możesz oczywiście kupić gotowe meble warsztatowe, jednak skoro uwielbiasz prace w drewnie, warto pomyśleć o samodzielnym wykonaniu niektórych komponentów. Jak? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.
  Czytaj więcej »
 16. Stoły warsztatowe – wszystko, co powinieneś wiedzieć o blacie roboczym

  Stoły warsztatowe – wszystko, co powinieneś wiedzieć o blacie roboczym

  Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym majsterkowiczem, czy też prowadzisz profesjonalny warsztat, na pewno masz świadomość, że solidne meble warsztatowe to podstawa jego wyposażenia. Jednym z najważniejszych elementów są wytrzymałe stoły warsztatowe, bez których chyba nikt nie wyobraża sobie pracy. Stoły narzędziowe sprawdzają się w warsztatach samochodowych, ślusarskich, stolarskich oraz w domowych pracowniach.

  Czytaj więcej »
 17. Wyposażenie poczekalni, czyli co lubią nasi klienci

  Wyposażenie poczekalni, czyli co lubią nasi klienci

  Poczekalnia w biurze to miejsce, które jest wizytówką danej firmy: tutaj otrzymujemy pierwsze wrażenie firmy, tutaj również przekazuje odwiedzającemu jej wartości, filozofię i etykę pracy. Nie ma wątpliwości, że wizerunek i marka firmy budowane są również poprzez wygląd jej głównej siedziby. Właściwe ustawienie strefy wejściowej w biurze jest coraz częściej rozumiane jako konieczność realizacji strategii komunikacyjnej firmy. Strefa wejściowa składa się z kilku oddzielnych elementów: korytarza lub holu, recepcji i poczekalni, popularnie zwanej poczekalnią.

  Czytaj więcej »
 18. Metalowe meble biurowe – inwestycja na lata

  Metalowe meble biurowe – inwestycja na lata

  Poszukujesz solidnych mebli, które wypełnią Twoje biuro? Posiadasz przestrzeń pracowniczą, którą trzeba wyposażyć w niezbędny sprzęt lub akcesoria? Nie jest to proste zadanie, gdyż ciężko jest znaleźć produkty, które będą spełniać swoją rolę przy codziennej eksploatacji. Jednym z lepszych rozwiązań w takiej sytuacji jest wybór metalowych mebli biurowych

  Czytaj więcej »
 19. Nowoczesne meble socjalne — jak połączyć funkcjonalność i estetykę?

  Nowoczesne meble socjalne — jak połączyć funkcjonalność i estetykę?

  Meble znajdujące się w pomieszczeniach socjalnych muszą spełniać wymogi BHP, a zarazem pozostawać w pełni funkcjonalne i estetyczne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, innowacyjnych rozwiązań oraz przemyślanych środków chroniących powierzchnię mebli przed różnego rodzaju uszkodzeniami, możliwe jest osiągnięcie takiego efektu.
  Czytaj więcej »
 20. Meble metalowe — uniwersalne rozwiązanie dla Twojego biznesu

  Meble metalowe — uniwersalne rozwiązanie dla Twojego biznesu

  Meble metalowe to wyjątkowo uniwersalne rozwiązanie, znajdujące swoje zastosowanie w wielu branżach. Jego główne zalety to trwałość, odporność na różnego rodzaju zniszczenia i estetyka. Sprawdź, dlaczego taki sprzęt to dobra inwestycja i gdzie sprawdzi się najlepiej.

  Czytaj więcej »
 21. Modne meble biurowe 2020 - na jakie produkty warto zwrócić uwagę?

  Modne meble biurowe 2020 - na jakie produkty warto zwrócić uwagę?

  Zastanawiasz się nad wyborem odpowiednich mebli biurowych do Twojej firmy? Od dłuższego czasu poszukujesz nowoczesnego sposobu na zagospodarowanie swojej przestrzeni biurowej? Poznaj najnowsze trendy i zapewnij sobie wygodę, na którą zasługujesz. Wielogodzinne projekty, spotkania biznesowe, spędzenie kilku godzin dziennie przed ekranem swojego komputera - to jeden z najczęściej powielanych schematów w pracy biurowej.
  Czytaj więcej »
 22. Najlepszy sposób na urządzenie garażu majsterkowicza wiosna 2020

  Najlepszy sposób na urządzenie garażu majsterkowicza wiosna 2020

  Stworzenie przydomowej pracowni lub garażu majsterkowicza to marzenie wielu mężczyzn. Ich zamiłowanie do naprawiania i tworzenia przydatnych elementów jest na tyle silne, że urządzenie dobrze wyposażonego garażu to jeden z najlepszych sposobów na produktywne spędzenie wolnego czasu. Jeśli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad właściwym sposobem zaaranżowania powierzchni, które możliwie najtrafniej spełni swoje zadania, skorzystaj z pomocy niezbędnych mebli warsztatowych.
  Czytaj więcej »
 23. Szafki śniadaniowe a przepisy BHP

  Szafki śniadaniowe a przepisy BHP

  W każdym zakładzie pracy musi być wydzielone miejsce, w którym pracownicy mogą w spokoju i higienicznych warunkach przechowywać oraz zjeść drugie śniadanie lub lunch. Z tego powodu przedsiębiorcy inwestują najczęściej w metalowe szafki śniadaniowe, które oprócz przechowywania przekąsek i napojów, umożliwiają składowanie drobnych rzeczy osobistych. Z poniższego artykułu dowiesz się, jakie przepisy regulują wyposażenie jadalni pracowniczych oraz poznasz szafki śniadaniowe polskiego producenta mebli metalowych Malow, które posiadają atest PZH.
  Czytaj więcej »
 24. Meble kwasoodporne - podstawowe wyposażenie placówek medycznych

  Meble kwasoodporne - podstawowe wyposażenie placówek medycznych

  Jeśli szukasz mebli medycznych, powinieneś wiedzieć, że wszystkie elementy wyposażenia szpitali i przychodni muszą spełniać szereg wymagań. Do najważniejszych należą możliwość szybkiego i skutecznego czyszczenia oraz trwałość. Z tego powodu rezygn

  Czytaj więcej »
 25. DLACZEGO WARTO ZAKŁADAĆ MASECZKI CHIRURGICZNE?

  DLACZEGO WARTO ZAKŁADAĆ MASECZKI CHIRURGICZNE?

  Noszenie maseczki chirurgicznej dla wielu wydaje się swego rodzaju dziwactwem, ekstrawagancją i, co najczęściej, zwykłą przesadą. Tymczasem jest to najprostszy, najtańszy i najlepszy sposób na to, by skutecznie chronić się przed szkodliwym wpływem zanieczyszczeń oraz drobnoustrojów – bakterii i wirusów – które znajdują się w powietrzu.
  Czytaj więcej »
 26. Maseczka chirurgiczna – jakie ma zalety? Przed czym nas chroni?

  Maseczka chirurgiczna – jakie ma zalety? Przed czym nas chroni?

  Noszenie maseczki chirurgicznej zazwyczaj kojarzy się z lekarzami – to zdecydowanie jeden z ich atrybutów. Nie zawsze jednak mają ją przy sobie – niezbędna jest przy zabiegach i operacjach, zaś przy standardowym badaniu niekoniecznie, chyba że istnieje ryzyko infekcji lub przeniesienia choroby drogą kropelkową. Dlaczego warto ją nosić? Komu jeszcze może się przydać maska chirurgiczna? Przed czym może chronić?

  Czytaj więcej »
 27. Maseczka higieniczna - Jak wybrać najlepszą do salonu kosmetycznego czy przychodni?

  Maseczka higieniczna - Jak wybrać najlepszą do salonu kosmetycznego czy przychodni?

  Maseczki higieniczne są niezbędnym wyposażeniem każdego salonu kosmetycznego lub przychodni. Są one ochroną zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów. Dlatego też poszukując odpowiedniej maseczki należy zwrócić uwagę na szereg różnych aspektów, które pozwolą wybrać tę idealną.

  Czytaj więcej »
 28. Maseczki antybakteryjne

  Maseczki antybakteryjne

  Nawet bez związku z przeżywającym wiosną 2020 r. rozkwitem wirusa COVID-19, zwanym potocznie koronawirusem, maseczki antybakteryjne mają szereg zastosowań poważnie ograniczających szanse na pogorszenie się zdrowia każdego człowieka żyjącego zwłaszcza w większych skupiskach ludzkich. Nie tylko więc lekarze zabiegowi, tacy jak chirurdzy, dentyści czy interniści, ale i osoby funkcjonujące w warunkach narażenia na szkodliwe działania smogu, o osłabionej odporności, bądź też w okresie rozsiewania zarazków związanych np. z przechodzoną właśnie grypą, powinny rozważyć korzyści, które przynosi założenie maski antywirusowej.

  Czytaj więcej »
 29. Maska medyczna - charakterystyka i zastosowanie w życiu codziennym

  Maska medyczna - charakterystyka i zastosowanie w życiu codziennym

  Maseczki medyczne, znane szerzej jako maseczki chirurgiczne, kojarzą nam się głównie ze służbą zdrowia i jej wykorzystaniem podczas operacji, jednak można ich używać również w życiu codziennym. Jakie zatem zastosowanie ma maseczka chirurgiczna w życiu codziennym?
  Czytaj więcej »
 30. Inteligentna forma kluczy - przegląd

  Inteligentna forma kluczy - przegląd

  Rodzaje kluczy zyskują coraz większą popularność we współczesnym świecie. Celem niniejszego artykułu jest przedstawienie takich aspektów jak: depozytor na klucze, kłódka na bluetooth, szafa na klucz, jak i również zamek elektroniczny. Do jednych z popularnych odniesień do tego terminu staje się klucz do serca, który staje się niezwykle popularny w czasie walentynek.

  Czytaj więcej »
 31. Płyn do dezynfekcji - skład ma znaczenie!

  Płyn do dezynfekcji - skład ma znaczenie!

  Dziś konsument nie ma problemu ze znalezieniem produktu, znacznie więcej utrapienia przynosi mu jego wybór. By ułatwić sobie zadanie i nie zgubić się w gąszczu półek, warto zadać sobie pytanie – co jest dla mnie najważniejsze? Cena? Ekologia? Jako

  Czytaj więcej »
 32. Czy maska higieniczna chroni nas przed bakteriami i wirusami?

  Czy maska higieniczna chroni nas przed bakteriami i wirusami?

  Ochrona własnego zdrowia jest niezwykle istotna – szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy to jesteśmy szczególnie narażeni na działanie drobnoustrojów, a także w wyjątkowych sytuacjach, takich jak epidemie wirusów. Podstawą zachowania zdrowi

  Czytaj więcej »
 33. Szafki i wózki na laptopy – rodzaje mebli do komputerów

  Szafki i wózki na laptopy – rodzaje mebli do komputerów

  Firmy szkoleniowe, korporacje oraz różne przedsiębiorstwa korzystają na co dzień z wielu urządzeń elektronicznych w postaci tabletów, laptopów i komputerów. Mnogość sprzętów sprawia, że w biurach jest pełno kabli, o które z łatwością można się potknąć. Pozostawione na wierzchu w przypadku włamania są łatwym kąskiem dla złodzieja. Z tego powodu powstały szafki i wózki na laptopy. Ich największą zaletą jest to, że pozwalają na jednoczesne składowanie i ładowanie urządzeń. Dawniej niedoceniane, dziś cieszą się ogromną popularnością zarówno w małych, jak i dużych firmach. W poniższym artykule przyglądamy się zaletom tych biurowych mebli metalowych i zastanawiamy się, w jakich miejscach najbardziej się przydają.

  Czytaj więcej »
 34. Meble warsztatowe – wyposażenie przydomowej pracowni

  Meble warsztatowe – wyposażenie przydomowej pracowni

  Każdy majsterkowicz – i ten początkujący i ten doświadczony – marzy o dobrze wyposażonym warsztacie. Niektórzy wolą sami skonstruować sobie meble, jednak większość wybiera gotowe rozwiązania. W końcu solidne meble warsztatowe to gwarancja porządku, sprawnej pracy i odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni. Jeśli zastanawiasz się, jakie elementy wyposażenia przydomowej pracowni wybrać, przeczytaj poniższy artykuł, w którym wyjaśniamy, czego nie może zabraknąć w Twoim warsztacie.

  Czytaj więcej »
 35. Szafy i biurka lekarskie – jak wyposażyć gabinet?

  Szafy i biurka lekarskie – jak wyposażyć gabinet?

  Odpowiadając na pytanie, jak powinien wyglądać nowoczesny gabinet lekarski, należy wspomnieć o funkcjonalnych i ergonomicznych meblach medycznych w postaci biurka, szaf kartotekowych i kozetki. Jest to standard zarówno w prywatnych, jak i państwowych gabinetach lekarzy i pielęgniarek. Meble gabinetowe usprawniają pracę personelowi medycznemu, a pacjentom zapewniają poczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas wizyty. Z tego powodu ich wybór jest niezwykle istotny dla prawidłowego funkcjonowania przychodni lub szpitala. W poniższym artykule podpowiadamy, jakie meble wybrać i na co zwrócić uwagę podczas zakupów.

  Czytaj więcej »
 36. Sejfy na broń – jaki sejf wybrać?

  Sejfy na broń – jaki sejf wybrać?

  Policjant, detektyw, osoba prywatna – każdy obywatel naszego kraju, który posiada broń ma obowiązek odpowiednio ją przechowywać. Jak? W dedykowanym do tego sejfie lub szafie na broń z certyfikatem. W przeciwnym razie można zostać ukaranym grzywną, a nawet więzieniem. To, jaki sejf na broń wybrać, zależy od kilku czynników, między innymi ilości broni, ich wielkości, czy tego, gdzie ma zostać zamontowany. W poniższym artykule podpowiadamy, jaki sejf wybrać, żeby spełniał niezbędne wymogi prawne oraz oczekiwania użytkownika

  Czytaj więcej »
 37. Multimedia w firmie – jakie urządzenia biurowe wybrać?

  Multimedia w firmie – jakie urządzenia biurowe wybrać?

  Komputer i tablet to już standard. Od współczesnych firm wymaga się jednak, aby dysponowały dodatkowym sprzętem, choćby dlatego, że trudno sobie wyobrazić, żeby w przypadku wideokonferencji wszyscy pracownicy usiedli przed mikroskopijną kamerą laptopa. Do tego potrzebny jest porządny sprzęt. W poniższym artykule podpowiadamy, jakie urządzenia multimedialne w biurze są niezbędne, aby ułatwić pracę i podnieść wizerunek firmy.

  Czytaj więcej »
 38. Łóżko szpitalne – ile kosztuje i jakie powinno mieć wymiary?

  Łóżko szpitalne – ile kosztuje i jakie powinno mieć wymiary?

  To, jakie łóżko szpitalne wybrać, zależy od wielu czynników i ma ogromne znaczenie zarówno dla pacjenta, jak i personelu medycznego. Warto dobrze przemyśleć zakup tego mebla medycznego, zwłaszcza, jeśli ma służyć w warunkach domowych. Odpowiednio dobrane, wspomaga proces rehabilitacji, usprawnia mobilność pacjenta oraz ułatwia nad nim opiekę. Jest więc przeznaczone nie tylko do odpoczynku, ale spełnia również wiele innych funkcji. W poniższym artykule omawiamy najważniejsze kwestie dotyczące łóżka szpitalnego, czyli jego cenę i wymiary. Prezentujemy także rodzaje łóżek medycznych i podpowiadamy, jaki model wybrać.

  Czytaj więcej »
 39. Łóżka szpitalne – ranking

  Łóżka szpitalne – ranking

  Wybór łóżka szpitalnego zależy od wielu czynników. Należy pamiętać, że ma ono ogromne znaczenie, zwłaszcza dla chorego. Warto dobrze przemyśleć zakup tego mebla medycznego, ponieważ znacznie wpływa na proces leczenia. Odpowiednio dobrane wspomaga rehabilitację, usprawnia mobilność pacjenta, a personelowi medycznemu ułatwia nad nim opiekę. Służy więc nie tylko do odpoczynku, ale pełni również wiele innych ważnych funkcji. W poniższym artykule prezentujemy trzy typy łóżek z różnych przedziałów cenowych, które są jednymi z najpopularniejszych modeli na rynku.

  Czytaj więcej »
 40. Ławki i szafki szkolne – wybieramy meble meta-lowe dla szkół i przedszkoli

  Ławki i szafki szkolne – wybieramy meble meta-lowe dla szkół i przedszkoli

  Współczesna szkoła całkowicie różni się od tej, jaką znamy z opowieści rodziców. Nie jest szara i nudna, tylko kolorowa i dostosowana do potrzeb dzieci. Jednak nie tylko program nauczania uległ zmianie. Również meble szkolne przeszły ogromną metamorfozę. Wynika to przede wszystkim ze zmieniających się przepisów, ale także z trendów czy zmiany podejścia procesu edukacji. W poniższym artykule przyglądamy się najpopularniejszym meblom szkolnym i podpowiadamy, czym się kierować przy ich wyborze, aby były zgodne z obowiązującymi normami i spełniały oczekiwania najmłodszych użytkowników.

  Czytaj więcej »
 41. Czym się sugerować kupując wózek na laptopy ?

  Czym się sugerować kupując wózek na laptopy ?

  Laptopy, czyli komputery przenośne, od wielu lat z powodzeniem zastępują stacjonarne urządzenia. Ich praktyczność oraz funkcjonalność sprawiają, że są one znacznie częściej kupowane. Oczywiście największą zaletą jest to, że można je przenosić z miejsca na miejsca i korzystać z nich gdziekolwiek zajdzie taka potrzeba. Do ich transportu bardzo często wykorzystuje się torby, plecaki, etui oraz wózki na laptopy.

  Czytaj więcej »
 42. Meble metalowe – rodzaje i zastosowanie

  Meble metalowe – rodzaje i zastosowanie

  Meble metalowe mają szerokie zastosowanie. Swoją popularność zawdzięczają między innymi odporności na urazy mechaniczne i wilgoć, stabilnej konstrukcji, wytrzymałości oraz higienie użytkowania. Wypierają meble drewniane, ponieważ dużo łatwiej utrzymać je w czystości. W poniższym artykule prezentujemy najczęściej wybierane meble metalowe i omawiamy ich zastosowanie.

  Czytaj więcej »
 43. Meble medyczne – rodzaje i zastosowanie

  Meble medyczne – rodzaje i zastosowanie

  Jesteśmy zdania, że wraz z rozwojem medycyny, zmianie powinien ulec również wygląd szpitali i przychodni lekarskich. Ponury wystrój z czasów PRL-u warto zastąpić nowoczesnym i estetycznym wyposażeniem, który wpłynie na przyjazną atmosferę w placówce. Funkcjonalne i ergonomiczne meble medyczne mają ogromne znaczenie, zarówno dla pacjenta, jak i personelu. Dostosowane do potrzeb obu stron wspomogą leczenie i ułatwią rekonwalescencję. W poniższym artykule podpowiadamy, jakie meble wybrać do gabinetu, a jakie do sali operacyjnej oraz czym się kierować podczas zakupu konkretnego sprzętu.

  Czytaj więcej »
 44. Zapanuj nad chaosem – uporządkuj stanowisko pracy w nowym roku

  Zapanuj nad chaosem – uporządkuj stanowisko pracy w nowym roku

  Okres świąteczny to w wielu warsztatach najgorętszy czas w roku. Wzmożony ruch, duża liczba zamówień i pośpiech, sprawiają, że w niejednym miejscu pracy zapanował chaos. Jak go okiełznać? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne, wystarczy dobry plan i konsekwencja, aby nowy rok rozpocząć w uporządkowanym otoczeniu.

  Czytaj więcej »
 45. Zadbaj o ergonomię w biurze i zacznij dobrze nowy rok

  Zadbaj o ergonomię w biurze i zacznij dobrze nowy rok

  Wbrew pozorom praca biurowa nie pozostaje bez wpływu na nasze zdrowie, może nawet nieść ze sobą podobne ryzyka chorobowe, jak każde inne zajęcie. Bolący kręgosłup, żylaki, sztywność karku i cierpnięcie rąk – to tylko kilka z przykładów dolegliwości wynikających z przeciążeń mięśniowo-szkieletowych. Do czynników uciążliwych w pracy biurowej zalicza się także stres, hałas i niewłaściwe oświetlenie. Jak zatem widać, siedzący tryb wcale nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Na szczęście można tak przygotować miejsce pracy, aby było ono ergonomiczne, czyli dobrze dopasowane do potrzeb anatomicznych człowieka. Początek roku to najlepsza pora na zmiany, więc może to dobry pomysł, aby przyjrzeć się swojemu lub pracowników stanowisku pracy i dostosować je do obecnych przepisów BHP.

  Czytaj więcej »
 46. Meble szkolne – jak stworzyć idealne warunki do nauki?

  Meble szkolne – jak stworzyć idealne warunki do nauki?

  Czy to możliwe, żeby dzieci lubiły szkołę? Tak! Wystarczy, że będzie w niej panowała atmosfera sprzyjająca nauce. Inspirujący nauczyciele i życzliwi koledzy ze szkolnej ławki to jedno, ale ważne jest również wyposażenie sal, w których uczniowie spędzają bardzo dużą część dnia. Ergonomiczne stoliki, wygodne krzesła, szafki szkolne i multimedia – to wszystko sprawia, że szkoła staje się przyjaznym miejscem, do którego dziecko chce przychodzić, ponieważ czuje się w nim komfortowo i bezpiecznie. Zachęcamy do lektury poniższego artykułu, w którym podpowiadamy, jakie meble i sprzęty powinny znaleźć się w każdej szkole lub innej placówce oświatowej, aby stworzyć w niej odpowiednie warunki do nauki.

  Czytaj więcej »
 47. Kłódki antywłamaniowe – jak skutecznie zabezpieczyć pomieszczenie gospodarcze?

  Kłódki antywłamaniowe – jak skutecznie zabezpieczyć pomieszczenie gospodarcze?

  Garaż, piwnica lub inne pomieszczenie gospodarcze zasługują na takie samo zabezpieczenie przed włamaniem jak dom czy mieszkanie. Trzymamy tam wartościowe sprzęty i przedmioty, które stanowią cenny łup dla złodzieja. W przypadku budynku wolnostojącego lub przylegającego do domu mamy większe pole manewru, jeśli chodzi o wybór zabezpieczeń, jednak także piwnicę lub wózkarnię w bloku da się odpowiednio zabezpieczyć. W poniższym artykule podpowiadamy, jaki sprzęt i akcesoria będą najlepsze do ochrony naszego mienia.

  Czytaj więcej »
 48. Fotel biurowy – jak wybrać ergonomiczne krzesło do pracy biurowej?

  Fotel biurowy – jak wybrać ergonomiczne krzesło do pracy biurowej?

  Wybór krzesła biurowego nie powinien być kwestią przypadku. W końcu w pracy spędzamy około 8 godzin dziennie, a czasami nawet dłużej. Biorąc pod uwagę, że jest to praca przede wszystkim siedząca, w dłuższej perspektywie może negatywnie odbić się na naszym zdrowiu i samopoczuciu. Źle dobrany fotel biurowy skutkuje najczęściej dolegliwościami takimi jak bóle pleców, kręgosłupa, karku i barków, a nawet kolan i łydek. Nieodpowiednia pozycja siedząca może być również przyczyną bólu głowy oraz problemów z koncentracją. Jeśli więc szukasz ergonomicznego fotelu do pracy, podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę, aby wybrany model spełnił Twoje oczekiwania.

  Czytaj więcej »
 49. Pojemniki do segregacji odpadów – must have nowoczesnych instytucji

  Pojemniki do segregacji odpadów – must have nowoczesnych instytucji

  Dzisiaj segregacja śmieci nie jest już postrzegana jako fanaberia lub ślepe podążanie za zachodnimi trendami. Wręcz przeciwnie – w dobie wzmożonej świadomości ekologicznej segregacja śmieci stała się obowiązkowa nie tylko w domu, ale i w większości miejsc publicznych. Pojemniki do segregacji odpadów oficjalnie wkroczyły na salony, a gafę popełnia ten, kto nie uwzględnia ich w wyposażeniu swojego przedsiębiorstwa.

  Czytaj więcej »
 50. Uniwersalne rozwiązania nie istnieją? Sprawdź biurko elektryczne

  Uniwersalne rozwiązania nie istnieją? Sprawdź biurko elektryczne

  Człowiek XXI wieku stawia na indywidualizm – dietetycy układają klientom dopasowaną do ich stylu życia dietę, rozwija się rękodzieło, a do łask wracają ubrania szyte na miarę w zakładach krawieckich. Mimo że wiele minionych epok akcentowała indywidualizm człowieka, chyba pierwszy raz w historii zjawisko to osiągnęło taką skalę. Indywidualizm ma jednak swoją cenę. Tymczasem dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa – szczególnie te, które znajdują się dopiero na starcie swojej działalności – w oczywisty sposób chcą niwelować koszta, jednocześnie zapewniając swoim pracownikom należyty komfort pracy w biurze. Czy da się pogodzić potrzeby obu stron? Oczywiście! Jak? Regulowane krzesło, biurko elektryczne – tak wygląda przyszłość dobrze wyposażonego biura.

  Czytaj więcej »
 51. Nowoczesna szkoła – multimedia nie tylko do zabawy

  Nowoczesna szkoła – multimedia nie tylko do zabawy

  Przypomnij sobie swoje szkolne czasy. Co widzisz? Ciemną tablicę zapisaną kredą. Co słyszysz? Monotonny głos belfra, dyktujący uczniom suche fakty do wykucia na pamięć. Jedynym urozmaiceniem są wiszące na ścianie tablice z informacjami dotyczącymi przedmiotu lub plakaty (w najgorszym wypadku w kolorze „majtkowy róż”), przygotowanie których miało rozbudzić w uczniach kreatywność. Taki sposób prowadzenia zajęć powoli odchodzi do przeszłości. Ogólnie powszechne multimedia nie służą już tylko rozrywce w czasie wolnym, lecz stały się pełnoprawnym narzędziem przekazywania wiedzy w szkołach i na uczelniach wyższych.

  Czytaj więcej »
 52. Szafka do biura – czego tak naprawdę potrzebujesz?

  Szafka do biura – czego tak naprawdę potrzebujesz?

  Prowadzenie firmy nie może obejść się bez przetwarzania danych klientów. Szczególnie w ciągu ostatnich lat ochrona danych osobowych nieustannie przewija się w publicznych dyskusjach. Nic dziwnego – kontrola nad tym, komu przekazujemy swoje dane to prywatność i bezpieczeństwo. Dlatego też firmy posiadające papierowe bazy danych klientów i przechowujące ich dokumenty w swojej siedzibie powinny zadbać o odpowiednie wyposażenie. Solidna szafka na dokumenty to dla klientów gwarancja, że poufałe informacje na ich temat nie wpadną w niepowołane ręce.

  Czytaj więcej »
 53. Jakie meble najlepsze do przechowywania?

  Jakie meble najlepsze do przechowywania?

  Meble do przechowywania dokumentów to kluczowe wyposażenie biura. Umieszcza się w nich bardziej i mniej ważne dokumenty, w tym umowy, projekty i tym podobne. Oczywiście część dokumentacji spokojnie można schować w biurkowych szufladach. Nie będzie kłopotu, by znaleźć na nie miejsce. Czasem jednak potrzebna jest trochę większa powierzchnia do przechowywania.

  Czytaj więcej »
 54. Ile wytrzymają ognioodporne meble?

  Ile wytrzymają ognioodporne meble?

  Przechowywanie dokumentów w wersji papierowej oraz elektronicznej to podstawa w funkcjonowaniu przedsiębiorstw. Także w domowych warunkach często zdarza się posiadać dokumentację, która z wielu powodów jest wyjątkowo cenna. Polisy, akty własności i tym podobne dokumenty warto przechowywać w bardzo bezpiecznym miejscu.

  Czytaj więcej »
 55. Ścianki warsztatowe w przydomowym warsztacie

  Ścianki warsztatowe w przydomowym warsztacie

  Każdy mężczyzna w swojej piwnicy czy garażu posiada zestaw narzędzi niezbędnych do drobnych naprawczych prac domowych. Tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na przydomowy i w pełni wyposażony warsztat. Jeśli marzysz o przydomowym warsztacie, podpowiadamy w jaki sposób przechowywać narzędzia utrzymując ład i porządek!
  Czytaj więcej »
 56. Jak zabezpieczyć piwnicę w starszym budynku?

  Jak zabezpieczyć piwnicę w starszym budynku?

  Piwnica jest świetnym miejscem na przechowanie różnych sprzętów i przedmiotów, których nie używamy na co dzień. Niezależnie od tego, czy żyjemy w domu czy w mieszkaniu – piwnica zasługuje na odpowiednie zabezpieczenie przed włamywaczami. Gdy magazynujemy tam wartościowe wyposażenie, tym bardziej powinniśmy pomyśleć o jej właściwej ochronie.
  Czytaj więcej »
 57. Zamki do drzwi szklanych i mebli metalowych

  Zamki do drzwi szklanych i mebli metalowych

  Każdy rodzaj mebla i drzwi wykorzystywany w firmach wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. Nieważne, czy chodzi o szklane drzwi wewnątrz biurowca, czy o metalową szafkę na klucze lub szufladę z aktami. Bezpieczeństwo danych osobowych i mienia zawsze jest kwestią pierwszorzędną.
  Czytaj więcej »
 58. Wrzutnia bankowa – bezpieczne depozyty nawet nocą

  Wrzutnia bankowa – bezpieczne depozyty nawet nocą

  Nie wszystkie przedsiębiorstwa zajmują się składaniem depozytów pieniężnych za dnia. W wielu wypadkach zdarza się, że czynność tę wykonuje się nocą. W takich sytuacjach często, zamiast tradycyjnego sejfu, wybiera się wrzutnię bankową, zwaną też wrzutnią nocną. Jest to, najprościej rzecz ujmując, sejf ze specjalnym rękawem wrzutowym.
  Czytaj więcej »
 59. Stoły konferencyjne – wygoda, funkcjonalność, design

  Stoły konferencyjne – wygoda, funkcjonalność, design

  Sala konferencyjna to serce każdej firmy. To właśnie w tym pomieszczeniu zapadają kluczowe decyzje dotyczące najbliższych projektów, to tutaj podsumowuje się osiągnięcia działów i poszczególnych pracowników, tutaj, w burzy mózgów, rodzą się nowe pomysły i kierunki rozwoju.
  Czytaj więcej »
 60. Zamontuj w domu sejf. Poczujesz się bezpieczniej

  Zamontuj w domu sejf. Poczujesz się bezpieczniej

  Większość z nas przechowuje w domach cenne przedmioty – biżuterię, wartościowe rodzinne pamiątki, ważne dokumenty, istotne informacje zapisane na nośnikach elektronicznych. Jednak wciąż nieliczni myślą o ich należytym zabezpieczeniu, czyli o wyposażeniu domu w sejf.
  Czytaj więcej »
 61. Stoły warsztatowe – funkcjonalność i wygoda

  Stoły warsztatowe – funkcjonalność i wygoda

  Stoły warsztatowe to niezbędne wyposażenie nie tylko warsztatów, ale również pomieszczeń gospodarczych czy miejsc, w których odbywa się montaż lub naprawa. Doskonale sprawdzają się także w stolarniach, punktach naprawy czy na halach montażowych i produkcyjnych.
  Czytaj więcej »
 62. Inteligentne meble biurowe - czy to możliwe?

  Inteligentne meble biurowe - czy to możliwe?

  Każda firma, która troszczy się o pozytywny odbiór swojej oferty, stara się, aby oferowane przez nią produkty były nie tylko najwyższej jakości, ale również ułatwiały życie użytkownikom.
  Czytaj więcej »
 63. Zabezpiecz klucze, a wprowadzisz spokój do firmy

  Zabezpiecz klucze, a wprowadzisz spokój do firmy

  Nie ulega wątpliwości, że klucze do pomieszczeń w firmie, w których znajdują się np. poufne dane lub drogi sprzęt, powinny być przechowywane w sposób, który gwarantuje łatwy dostęp do nich uprawnionym użytkownikom i jednocześnie zabezpiecza je przed trafieniem w niepowołane ręce.
  Czytaj więcej »
 64. Doskonałe warunki do nauki? Zadbaj o odpowiednie meble szkolne!

  Doskonałe warunki do nauki? Zadbaj o odpowiednie meble szkolne!

  W jaki sposób sprawić, by dzieci polubiły chodzenie do szkoły? Najważniejsza jest oczywiście atmosfera podczas zajęć, jednak przyjazne otoczenie ma w tym wypadku również duże znaczenie. Szkoła przystosowana do potrzeb dzieci powinna z jednej strony być wygodna i wyposażona we wszystkie potrzebne meble oraz udogodnienia, z drugiej natomiast – kolorowa i przyjazna.
  Czytaj więcej »
 65. BEZPIECZNY SEJF NA RODZINNE SKARBY

  BEZPIECZNY SEJF NA RODZINNE SKARBY

  Szukasz sposobu na zabezpieczenie rodzinnych kosztowności, ważnych dokumentów czy biżuterii? Najlepszym rozwiązaniem będzie sejf! Najczęściej spotkać je można w pokojach hotelowych oraz biurach, to jednak coraz częściej pojawiają się także w domach prywatnych.
  Czytaj więcej »
 66. Bezpieczeństwo w Twoim domu

  Bezpieczeństwo w Twoim domu

  Poczucie bezpieczeństwa we własnym domu to jeden z czynników wpływających na nasze samopoczucie. O spokój i beztroskie korzystanie z życia we własnych czterech ścianach trzeba jednak odpowiednio się zatroszczyć. Bezpieczeństwo w domu można sobie zapewnić na kilka sposobów. Przykładem mogą być drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne lub alarm.
  Czytaj więcej »
 67. Nowoczesne wnętrze biura

  Nowoczesne wnętrze biura

  Wnętrze biura jest wizytówką firmy. Dlatego wiele przedsiębiorstw stawia na oryginalny design, aby wzbudzić u swoich klientów pozytywne odczucia estetyczne. Oceniamy oczami, dlatego poczucie smaku i gust w aranżacji wnętrz mają ogromny wpływ na tzw. pierwsze wrażenie. Dobrze urządzone, stylowe i funkcjonalne wnętrza sprzyjają bowiem dobrej atmosferze pracy.

  Czytaj więcej »
 68. SEJF OGNIOODPORNY – OGNIOTRWAŁY

  SEJF OGNIOODPORNY – OGNIOTRWAŁY

  Skuteczne zabezpieczenie cennych przedmiotów, dokumentów oraz gotówki to bardzo istotna kwestia. Dotyczy ona nie tylko przedsiębiorców, ale również osób, które przechowują wartościowe rzeczy w swoim domu. Warto zadbać o przedmioty, które są dla nas szczególnie cenne i umieścić je w sejfie. Dzięki temu można być spokojnym o swój dobytek.
  Czytaj więcej »
 69. Sejf ścienny

  Sejf ścienny

  Coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie w swoim domu lub biurze specjalnego sejfu ściennego. Posiadając tego typu produkt nie muszą Państwo dłużej martwić się o utracenie cennych przedmiotów, biżuterii czy zaoszczędzonej gotówki. Jeśli interesuje Państwa podobne rozwiązanie, zalecamy podjęcie decyzji o jego zakupie już przy planowaniu remontu czy inwestycji budowlanej. Dzięki temu montaż będzie dużo łatwiejszy.
  Czytaj więcej »
 70. Sejf na broń

  Sejf na broń

  Sejfy na broń MLB i SLB przeznaczone są do przechowywania każdego rodzaju broni długiej, amunicji oraz innych akcesoriów związanych z bronią palną. Sejfy standardowo są wyposażone w pojemniki na amunicję i uchwyty na wyciory.
  Czytaj więcej »
 71. Sejf wrzutowy

  Sejf wrzutowy

  Antynapadowe sejfy kasjerskie sprawdzają się w wielu miejscach. Mogą być używane m.in. na stanowiskach kasowych, w pokojach hotelowych i prywatnych mieszkaniach, skutecznie zabezpieczając gotówkę oraz cenne kosztowności i dokumenty. Oferujemy nowoczesne sejfy kasjerskie marki Konsmetal, w których obecna jest wrzutnia bankowa zabezpieczająca przed kradzieżą.
  Czytaj więcej »
 72. Sejf domowy

  Sejf domowy

  Nowa kolekcja sejfów Yale została zaprojektowana w taki sposób, by sejfy te były jeszcze mocniejsze, bardziej niezawodne, łatwiejsze w montażu i trudniejsze do rozbicia. Przy projektowaniu pamiętano, że sejfy te mają również dobrze wyglądać. Dzięki przechowywaniu w sejfie przedmiotów takich jak paszporty, dokumenty, świadectwa urodzenia, karty kredytowe, gotówka czy klucze nie mamy problemów z ich znalezieniem. A na koniec można stwierdzić, że sejf jest idealną kryjówką dla rzeczy, których się nie da zastąpić lub które są dla nas bezcenne.
  Czytaj więcej »
 73. Sejf depozytowy

  Sejf depozytowy

  Sejf na klucze jest jednym z najpopularniejszych rodzajów sejfów. Sejf na klucze stosowany jest we wszystkich miejscach, w których wymagane jest ograniczenie dostępu do kluczy osobom trzecim. Oferowane przez nas sejfy marki Yale zostały przystosowane na 100 kluczy (YKB/550/DB1) oraz 48 kluczy (YKB/365/DB1). Model na 100 kluczy ma 10 przestawnych listw, natomiast sejf na 48 kluczy 4 przestawne listwy z haczykami i numerkami, na których zawiesza się różnej wielkości klucze.

  Czytaj więcej »
 74. Sejf elektroniczny

  Sejf elektroniczny

  Własny sejf elektroniczny – to tylko z pozoru brzmi ekstrawagancko. Większość osób zastanawia się, czy w ogóle posiada jakiekolwiek przedmioty, które można w nim umieścić. Tymczasem posiadamy wiele skarbów o wartości zarówno materialnej, jak i sentymentalnej. Warto zabezpieczyć je przed czynnikami zewnętrznymi oraz ewentualnymi kradzieżami. Z pomocą przychodzi wówczas system zabezpieczeń i przechowywania najwyższej jakości. Obecnie sejfy wcale nie muszą być wielkimi i masywnymi szafami zajmującymi pół pomieszczenia. Możemy zdecydować się na zakup niewielkiego sejfu, który sprawdzi się równie dobrze w przypadku niewielkich przedmiotów czy dokumentów.

  Czytaj więcej »
 75. Sejf bankowy

  Sejf bankowy

  Pojawienie się gotówki zawsze oznacza ryzyko kradzieży, niezależnie czy mowa jest o transakcjach, czy też deponowaniu. Aby zapewnić bezpieczeństwo środków należy postawić na niezawodny sprzęt, a w tym wypadku przede wszystkim dobry sejf bankowy.

  Czytaj więcej »
 76. SEJF HOTELOWY – BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS WYJAZDU

  SEJF HOTELOWY – BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS WYJAZDU

  Coraz częściej podróżujemy nie tylko w ramach urlopu, ale również służbowo. Weekendowe wyjazdy w delegacje do Londynu czy Paryża przestały już dziwić. Formalny charakter takich wizyt wiąże się często z udziałem w bankietach, uroczystych kolacjach czy ważnych spotkaniach biznesowych.

  Czytaj więcej »
 77. Sejf biurowy – funkcjonalny element wyposażenia

  Sejf biurowy – funkcjonalny element wyposażenia

  Wygodne, funkcjonalne i eleganckie meble biurowe to standardowe wyposażenie pomieszczeń do pracy. Staramy się wyposażyć biuro lub gabinet w biurka, szafy i krzesła, by zyskać przestrzeń do przechowywania oraz komfortowe stanowiska pracy dla pracowników.
  Czytaj więcej »
 78. Sejf gabinetowy

  Sejf gabinetowy

  Na jaki model sejfu najlepiej się zdecydować? Przede wszystkim należy odpowiedzieć sobie na pytanie, do czego potrzebny jest nam sejf gabinetowy. Czy będziemy w nim przechowywać głównie klucze i drobne przedmioty, broń czy też dokumentację?

  Czytaj więcej »